Menu
Máte zájem dozvědět se více o našich výtaích a možnostech realizace ve vašem domě?

Vyplňte následující formulář a naši odborníci vás budou kontaktovat. Následně si s Vámi domluví schůzku, zhodnotí stav a dispozice vašeho domu a navrhnou optimální řešení.

 

Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla nalezena. (error 404)

Zkuste:

Vyhledat stránku ve vyhledávání níže.
Nebo nás kontaktujte: +420 546 223 491

 


 

Výtahové komponenty

V oblasti výtahů se společnost Beta Control prezentovala již v roce 1995 řídicím systémem VTA951 určeným pro náhradu reléových rozváděčů typu VRN. Následný vývoj vedl ke vzniku nové verze systému s typovým označením VTA971 určeného pro náhradu většiny typů reléových rozváděčů instalovaných v České republice a na Slovensku.

Rozvoj společnosti v oblasti výtahů vedl k dodávkám výtahových rozváděčů typu RVTA pro opravy starých výtahů a následně i k rozšíření na kompletní elektrovybavení nových výtahů včetně projektové dokumentace. 
Od roku 2004 společnost spolupracuje se svými odběrateli i na kompletních dodávkách výtahů a organizaci jejich následného servisu. Díky této spolupráci a snaze o zvýšení spolehlivosti a minimalizaci problémů při instalaci výtahů dospěla společnost k vybraným typovým řešením výtahů určených pro modernizaci v panelových domech. U těchto typů je kladen důraz zejména na vyladěnost technického řešení a design.

V roce 2009 byla ukončena inovace elektronických řídicích komponent směřující k distribuovanému systému řízení výtahu, které odstartovalo výrazné rozšíření možnosti vzdáleného dohledu nad výtahem ze servisního centra. Hlavními částmi nového systému řízení jsou centrální jednotka řízení výtahu (modul Kk-Webmon), jednotka řízení kabiny (modul Itab) a softwarové vybavení dozorového centra pro servisované výtahy (modul Kk-Webrman). 
Prostřednictvím distribuovaného systému řízení je možné získávat vzdáleně i informace o nastavení a provozních parametrech komponent externích dodavatelů začleněných do celkového systémů řízení. Mezi ně patří např. jednotka řízení dveří české společnosti STROJON - výtahy s.r.o. nebo frekvenční měniče pro řízení pohonů Frenic Lift (výrobce Fuji, Japonsko) a v budoucnu i Zetadyn4 (výrobce Ziehl-Abegg, Německo.)

V roce 2013 je spuštěn prodej nového řídicího systému BC-ELA. Ten je primárně určen pro řízení moderních bezstrojovnových výtahů, ale stejně tak může být použit i pro výtahy se strojovnou, kde je tentýž řídicí systém umístěn do klasického typu rozváděče.

Společnost Beta Control s.r.o. v současnosti provozuje dozorové centrum, jehož pracovníci zpracovávají informace předávané z jednotlivých výtahových aplikací využívajících námi vyvinuté systémy řízení, a tato jejich činnost tvoří základ pro poskytování kvalifikované technické podpory. Disponujeme také servisním počítačovým serverem, jehož prostřednictvím nabízíme plánování povinných prohlídek výtahů současně s vedením záznamů, uchováváním dokumentace výtahu (el. schéma, dispoziční výkres, kniha výtahu) v elektronické formě a její on-line zpřístupnění servisnímu technikovi na jeho tablet, tzv. WEB-servis.

Zákazníkům nabízíme také připojení na pult centrální ochrany (PCO) s nepřetržitým provozem, který může pomoci vyřešit vyproštění při poruše výtahu. Tato služba může mít formu faktického provedení vyproštění nebo pouze zprostředkování předání informace o alarmu z výtahu vybraným a předem proškoleným obyvatelům domu.
Připojení na PCO je výhodné zejména při současné aplikaci prvků Bezpečného domu společně s výtahem.

V roce 2015 jsme uvedli na trh nový řidicí systém BC-NELA, který představuje novou generaci řídicího systému určeného pro trakční i hydraulické výtahy. Systém přináší nejmodernější technologie pro řízení výtahů se strojovnou i bez strojovny s důrazem na maximální spolehlivost provozu.

Nové výtahy a rekonstrukce

Výtah vašemu domu na míru

Jste majitel, obyvatel či správce domu, který potřebuje modernizaci starého výtahu nebo dokonce výtah úplně nový?

Nabízíme výstavbu nových a kompletní rekonstrukce stávajících výtahů. Používáme špičkové výtahové komponenty a inovativní technická řešení vyvinutá v našich vlastních laboratořích.
Výtah přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům a dispozičním možnostem domu.   

Rekonstrukcí výtahu s námi získáte:


DESIGN

Kabiny výtahů dodáváme v několika modelových řadách, které splňují nejpřísnější kritéria na moderní a funkční design. Samozřejmostí jsou ovládací prvky a vybavení kabiny v antivandal provedení.

SERVISNÍ SLUŽBY

Předáním výtahu naše péče o váš výtah nekončí. Našim zákazníkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů. Disponujeme servisním zázemím s centrálním dispečinkem a týmy zkušených servisních techniků.

MONITORING VÝTAHU

Provoz vašeho výtahu je nepřetržitě monitorován servisní firmou prostřednictvím internetu. Hlavní výhodou této technologie je okamžitý přehled o poruchách výtahu, zkrácení času odstávky výtahu po dobu opravy a minimalizace servisních nákladů.

FINANCOVÁNÍ

V případě, že nemáte k dispozici celou částku na rekonstrukci výtahu, nabízíme vám možnost splácení části výtahu bez navýšení nebo jsme schopni zajistit kompletní financování. Společně s vámi najdeme optimální řešení a splátkový kalendář přizpůsobíme vašim požadavkům.

DODÁVKY VÝTAHOVÝCH KOMPONENTŮ

Jste realizační či servisní firma a sháníte spolehlivého dodavatele výtahových komponentů?
Podívejte se na naši nabídku výtahových dílů.

POTŘEBUJETE PORADIT?

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naši odborníci zdarma posoudí stav vašeho výtahu, zhodnotí dispoziční podmínky domu a navrhnou pro vás nejvhodnější řešení.

 

Média

červenec 2016

Nebýt zázemí inkubátoru, do něhož Meopta investovala deset milionů korun, a poradenských služeb, jež firmy v inkubátoru zdarma dostávají, samy by do Spojených států přes New York nešly. „Přestože má stát New York nesporně mnoho výhod pro začínající společnosti, je zároveň jedním ze tří států USA s nejvyššími životními a provozními náklady,“ souhlasí Jiří Janich z brněnské společnosti Betacontrol.

Samotnou myšlenku jít do Spojených států přes inkubátor si vyvolená čtyřka pochvaluje. V prvních klíčových měsících totiž fungovala klasická inkubátorová kultura sdílení informací. „Pokud jedna firma v některé oblasti postoupí dál a sdílí zkušenosti s ostatními, posune to také další firmy, které nemusejí stejné věci řešit znovu. Celkový posun všech je tak mnohem rychlejší,“ je přesvědčený Jiří Janich z Betacontrol.

Zdroj: e15.cz (kráceno)
číst celý článek

září 2015

Za to, že Bushmanu či Proworku pomohou proniknout na americký trh, kde už Meopta a její majitelé, rodina Rausnitzových, desítky let působí, dostanou menšinový podíl v amerických pobočkách českých podniků. "Je to férové řešení," přitakává Radovan Přikryl, jednatel brněnských expertů na řídicí systémy Beta Control.

Firma o 65 zaměstnancích a ročním obratu 130 milionů korun vznikla na základech týmu, který vyvíjel v někdejším Výzkumném ústavu zdravotnické techniky umělou ledvinu. A postupně svůj sortiment rozšířil natolik, že má zákazníky v Rusku, Venezuele či Švýcarsku. "Například v Moskvě náš systém otevírá dveře v některých vozech metra," říká Přikryl. V USA ale víc než na ovládání v hromadné dopravě sází na inteligentní zabezpečení domů (Přikryl rovnou hovoří o virtuálním domovníkovi) nebo na technologie pro stojany čerpacích stanic.

Zdroj: ihned.cz
číst celý článek

 

srpen 2015

Společnost Beta Control byla úspěšná v rámci projektu Meohub a koncem září
otevře novou pobočku v New Yorku. Zde, mimo jiné, získá od společnosti Meopta silné zázemí v podobě
obchodního, právního, marketingového a administrativního poradenství.
Česká televize natočila o účastnících projektu reportáž.

přehrát reportáž

 

únor 2013

Bezpečný dům součástí nejlepšího projektu prevence kriminality krajů, měst a obcí v roce 2012. 
V soutěži odboru prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR zvítězil projekt Městského programu prevence kriminality Bezpečná lokalita – Bezpečné bydlení.

číst celou zprávu č. 1

číst celou zprávu č. 2

 

prosinec 2012

Společnost Beta Control se podílela na realizaci zabezpečovacího systému v problematické oblasti v Břeclavi. 
Kamery, bezpečnostní a přístupový systém a nepřetržitý provoz dozorového centra mají zajistit obyvatelům oblasti větší klid a bezpečí.

číst celou zprávu

 

květen 2011

Bezpečný dům pomohl Brnu k získání Ceny bezpečnosti ve městě (Urban Security Award 2011).
V brněnské městské části Nový Lískovec byly v rámci projektu Bezpečná lokalita – Bezpečné bydlení instalovány moderní technologie z oblasti situační prevence (recepce, přístupový systém, kamerový systém, prevence požáru apod.)

číst celou zprávu

Kariéra

 

 

 

 

 

O firmě

firemni budova web

Společnost Beta Control s.r.o. vznikla v roce 1994 jako firma zabývající se vývojem elektronických řídicích systémů.
Na českém i evropském trhu působí společnost Beta Control v několika oblastech:

  •  dodávky kompletní elektroniky pro výtahy a dodávky celých výtahů,
  •  dodávky elektroniky pro systém Bezpečný dům včetně instalace tohoto systému,
  •  dodávky elektroniky a řídicího softwaru pro čerpací stanice pohonných hmot,
  •  dodávky řídicích systémů pro dveře dopravních prostředků,
  •  zakázkový vývoj internetových serverových aplikací, řídicích aplikací pro OS Windows a Linux a  vývoj bezdrátových komunikací a GSM aplikací.

V průběhu dlouholetého působení na trhu získala společnost Beta Control jedinečné zkušenosti s dodávkami, servisem a podporou ve všech oblastech dodávaných systémů. V současnosti disponuje stabilním týmem specialistů, kteří jsou schopni řešit nejsložitější problémy a pružně reagovat na individuální potřeby zákazníků.

Společnost Beta Control s.r.o. usiluje o maximální spokojenost všech zákazníků, dodavatelů a kooperantů důsledným dodržováním a zdokonalováním systému managementu kvality, který je deklarován "Politikou společnosti"


Certifikáty společnosti

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

 

 

Kontakty

Beta Control s.r.o.

Černého 829/58
635 00 Brno-Bystrc
Česká republika

IČ: 60696052
DIČ: CZ60696052

IČ DPH pro slovenské zákazníky: SK4020234889

Telefon: +420 546 223 491
               +420 515 511 201 recepce, spojovatelka
               +420 733 610 314 poruchy výtahů, vyproštění osob
Fax: +420 546 223 470

Zápis v obchodním rejstříku 18. února 1994, spisová značka C.14198 vedená u Krajského soudu v Brně.

 mapa-cz

 

Beta Control s.r.o.

Francouzská 6167/5
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika

IČ: 60696052
DIČ: CZ60696052

Obchodní zástupce

Jan Závodný
+420  724 509 330
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 mapa-ostrava-cz

 

Beta Control SK s.r.o.

Pasienkova 25015/2D
821 05 Bratislava
Slovenská Republika

IČ: 44 543 026
IČ DPH: SK2022742810

Obchodně technický konzultant

Prokurista společnosti

Jaroslav Gonda
+421 903 223 414
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápis v obchodním rejstříku:
na okresním soudě Bratislava I, oddíl sro, vložka č. 55939/B, 1.12.2017.

 mapa-sk 

 

AZ VÝTAHY ČR s.r.o. - servis výtahů

Husova 1285/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Česká republika

IČ: 26289563
DIČ: CZ26289563

Ředitel

Rudolf Gross
+420 596 110 572
+420 737 253 254
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápis v obchodním rejstříku:C 41974 vedená u Krajského soudu v Ostravě

  ostrava 3

 

AZ VÝTAHY PLUS s.r.o. - realizace nových výtahů

Husova 1285/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Česká republika

IČ: 28645081
DIČ: CZ28645081

Obchodní technik

Jan Siatka
+420 733 186 546
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápis v obchodním rejstříku: C 36564 vedená u Krajského soudu v Ostravě

ostrava 3

 

Vedení společnosti

Ředitel společnosti

Ing. Radovan Přikryl
+420 515 511 216
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Finanční a personální ředitel

Ing. Hubert Koželuha
+420 515 511 214
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchodní ředitel

Ing. Roman Czudek
+420 515 511 250, +420 733 610 313
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ředitel nákupu

Ing. Petr Složil
+420 515 511 215, +420 603 233 807
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technický ředitel

Ing. Pavel Máslo
+420 515 511 220
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Sekretariát

Sekretariát

Silvie Jelínková
+420 515 511 212
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Obchodní oddělení

Obchodní ředitel

Ing. Roman Czudek
+420 515 511 250, +420 733 610 313
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchodní zástupce

Miloslav Tocháček
+420 515 511 254, +420 736 487 872
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchodní zástupce

Ing. Libor Horák
+420 515 511 252, +420 734 525 673
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

Obchodní zástupce

Bc. Michal Zlámal
+420 515 511 251, +420 739 525 439
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Obchodní zástupce

Tomáš Fila
+420 736 487 768
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

 


                    

 

Příjem/výdej výrobků pro servis

Marie Sedláková
+420 515 511 201
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Marketing, PR

Petra Václavková Němcová
+420 515 511 261
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Servis

Vedoucí servisu provozovaných výtahů

Pavel Hrouzek
+420 515 511 246,
+420 734 238 045
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poruchy výtahů, vyproštění osob

+420 733 610 314

 

Program Výtahové technologie

Vedoucí programu

 Ing. Radovan Přikryl
+420 515 511 216
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technická podpora (výtahy)

Ing. Pavel Zavadil                                +420 739 531 743               
+420 734 168 168
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technická podpora (dohled, VIP přístupy)

 Ing. Jiří Vysloužil
+420 515 511 243                                      +420 734 238 000
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reference

              

Brno, Uzbecká 16 

 

Brno, Černého 58     

 

Brno, Srbská 49

virt uzbecka   virt cerneho   virt srbska

 

Brno, Oblá 17

Brno, Černého 5

Brno, Černého 40

Brno, Skřivanova 7

Moderní výtahy jsou divizí firmy Beta Control, která má na českém trhu dvacetiletou tradici. Již od roku 1995 zaznamenáváme úspěchy v oblasti vývoje a výroby rozvaděčů, které neustále modernizujeme. Rozvoj vývoje a výroby vedl k dodávkám výtahových rozvaděčů určených pro opravy starých výtahů a následně i k rozšíření na kompletní elektrovybavení nových výtahů. Více o nás zde.

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Média Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz