Menu

Novinky

Vystavovali jsme na výstavě Interlift 2017

Ve dnech 17. – 20. října se naše společnost zúčastnila největšího výtahového veletrhu na světě – Interlift, jehož 13. ročník se již tradičně konal v německém Augsburgu.

Číst dál...

Pozvánka na veletrh Interlift 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na veletrh výtahové techniky Interlift 2017.

Číst dál...

Vystavovali jsme na veletrhu Russian Elevator Week v Moskvě

Koncem měsíce dubna se naše společnost zúčastnila největšího veletrhu výtahářské techniky Russian Elevator Week, který se konal v Moskvě.

Veletrh letos přivítal celkem 159 vystavovatelů z celkem 17 zemí světa, které zde prezentovali své výrobky z výtahářské oblasti.

Číst dál...

Losování výherce jarní soutěže

Děkujeme všem, kteří během dubna posílali své odpovědi na otázky jarní soutěže.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali jednoho výherce a tím je pan Zdeněk Adler z Brna.

Panu Zdeňkovi gratulujeme a posíláme výhru - propagační předměty naší společnosti.

Soutěž letošního jara

Četli jste náš článek o netradičních výtazích ve světě? Ano? Pojďte s námi soutěžit o zajímavé ceny! Stačí odpovědět na následující otázky:

Číst dál...

Jak jezdí nahoru a dolů jinde

V dnešním článku se dozvíte s jakými dalšími neobvyklými výtahy se ve světě můžete setkat. Jak ukáží následující řádky, jsou to výtahy tak trochu extravagantní.

Číst dál...

Hledáme výrobního technika!

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici TECHNIK DO VÝROBY ELEKTRO ROZVÁDĚČŮ.

Číst dál...

Poděkování za účast na veletrhu Interlift 2015

Rádi bychom poděkovali všem svým obchodním partnerům a zákazníkům, kteří se zúčastnili výstavy Interlift 2015 v Augsburgu, která proběhla ve dnech 13. - 16. října 2015, a navštívili stánek naší společnosti. Velice si vážíme Vašeho zájmu o naše výrobky a služby a věříme, že naše setkání přispěje k novým možnostem vzájemné spolupráce.

Číst dál...

Pozvánka na veletrh Interlift 2015

Dovolujeme si Vás pozvat na veletrh výtahářské techniky Interlift 2015.
Již 12. ročník mezinárodního veletrhu výtahů a zdvihací techniky se bude konat ve dnech 13. - 16. října 2015 na výstavišti v německém Augsburgu.

Číst dál...

Kdo vyhrál v Letním kvízu?

Děkujeme všem soutěžícím, kteří během července a srpna posílali své odpovědi na otázky Letního kvízu.

Číst dál...

Představujeme nový produkt!

letters-565108 1280Uvádíme na trh nový spínač brzdy, který spíná brzdu napětím 207V DC a poté toto napětí sníží na hodnotu 140V DC. Tím se zajistí spolehlivé sepnutí a zároveň snížení výkonu na vinutí brzdy. Podívejte se na podrobnosti!

Soutěžní kvíz pro letošní léto

Ten, kdo četl náš článek o oběžních výtazích – páternosterech, nebude mít jistě problém odpovědět na 3 jednoduché kvízové otázky:

Číst dál...

Páternoster - oběžní výtah

Páternoster je druh osobního výtahu s nepřetržitým řetězem kabin. Výtah, kterým se vozíte, dokud nevystoupíte. Kabiny tohoto výtahu za poslední stanicí jednoduše pomocí řetězového kola změní dopravní směr.

Číst dál...

Vyhodnocení Letního soutěžního kvízu

Děkujeme všem, kteří zaslali odpovědi na otázky z Letního soutěžního kvízu.

Číst dál...

Historické zámecké výtahy - 2.díl

Dvoudílný článek o výtazích na českých a moravských zámcích ve své druhé polovině představí nejen výtahy osobní, které sloužily především panstvu, ale také speciální výtahy, které usnadňovaly práci i služebnictvu.

Tentokrát zavítáme na letohrádek Bellarie v Českém Krumlově a do zámků ve Valticích, v Hluboké nad Vltavou a v Sychrově.

Číst dál...

Virtuální výtahářský veletrh 2014

Zveme vás na 13. ročník Virtuálního výtahářského veletrhu, který je opět kvalitní on-line přehlídkou novinek v oblasti výtahů a další zvihací techniky.

I letos můžete navštívit virtuální veletrh z pohodlí domova a důkladně si tak prohlédnout vše, co vás zajímá. K jednotlivým expozicím se můžete zcela zdarma vracet po celý duben.

Číst dál...

Historické zámecké výtahy - 1.díl

Následující řádky budou pokračováním exkurzu do historie výtahů. Ve dvou článcích zavítáme do krásných zámeckých prostor. 

První výtahy se začaly používat již v baroku a zprvu byly pouze výsadou králů. Nejstarší dochované pozůstatky výtahu u nás jsou z roku 1720 a nachází se na zámku v Ploskovicích. Ze stejného období pochází výtah na zámku Zákupy. Ten byl upravený v roce 1870 pro potřeby Ferdinanda V. Dobrotivého.

Číst dál...

Kdo vyhrál fotosoutěž?

vytah ve vysluzbeDěkujeme všem účastníkům za zaslané příspěvky do naší únorové fotosoutěže.

Číst dál...

Coneco 2014

coneco2014 domek35. ročník stavebního veletrhu CONECO, který se uskuteční ve dnech 26. – 29. března 2014 na bratislavském výstavišti, i letos zareaguje na aktuální situaci ve stavebnictví.
Letošní ročník tak plynule naváže na ten předchozí, jehož téma „Stavte s námi úsporně!“ započalo prezentaci aktuálních stavebních trendů pro širokou odbornou i laickou veřejnost.

 

Číst dál...

FOTOSOUTĚŽ: Výtah ve výslužbě

inzercePND fotosoutez2
 
Máte v domě výtah, který přesluhuje?
Narazili jste na výtah v havarijním stavu?
Vyfoťte jej a vyhrajte knihu Vyznejte se v novém občanském zákoníku!

Vaše příspěvky s komentářem a místem výskytu výtahu zasílejte e-mailem do 28. 2. 2014 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Každý soutěžící může zaslat 3 soutěžní snímky, a to postupně nebo najednou.
Doporučený formát zaslaných fotografií je .jpg v dostatečném rozlišení, max. velikost 10 MB
Soutěžní výtah se musí nacházet na území České republiky.
Soutěžící účastí v soutěži souhlasí s podrobnými pravidly soutěže.

Pozvánka na veletrh Interlift 2013

Srdečně Vás zveme na 11. ročník veletrhu výtahářské techniky Interlift 2013, který se uskuteční ve dnech 15. - 18. října 2013 na výstavišti v německém Augsburgu.
Návštěvníci letošního ročníku se opět mají nač těšit - organizátoři ohlásili rekordní počet vystavovatelů (504) ze 40 zemí světa.

Společnost Beta Control představí návštěvníkům veletrhu kompletní sortiment včetně nejnovějšího energeticky úsporného řídicího systému BC-ELA, který nabízí možnost instalace (nejen) bezstrojovnových výtahů.

Podrobnosti informace najdete na oficiálních stránkách veletrhu.

 

Číst dál...

Výtah od počátku k dnešku

Archimédes: těleso položené do výtahu...
Již ve 3. století př. n. l. cítili lidé potřebu ulehčit si zvedání těžkých břemen do výšin. Vynalezli tak první zdvihadla, předchůdce dnešních výtahů. 
Slavný učenec Archimédes nejen nořil tělesa do kapaliny, ale také sestrojil první výtah velmi podobný těm, kterými jezdíme dnes. Kabina visela na konopném laně a do výšky ji zvedal ruční vrátek neboli rumpál.

 

Číst dál...

Beta Control blíže lidem

V průběhu měsíce června mohli obyvatelé brněnských bytových domů najít ve svých schránkách informační letáčky společnosti Beta Control.
V souvislosti s obdobím dovolených mnoho lidí řeší, jak v často anonymních obytných komplexech zabezpečit své byty tak, aby si dovolenou užili bez stresu a mohli se od moře vrátit do bezpečného domova.

Číst dál...

Pozvánka na Virtuální veletrh

Dovolujeme si Vás pozvat na 12. ročník Virtuálního výtahářského veletrhu.

Virtuální výtahářský veletrh je již tradiční prezentací novinek a trendů v oblasti výtahů, eskalátorů a zdvihacích zařízení.

Jeho virtuální podoba poskytuje možnost návštevy z pohodlí domova, dává návštěvníkům dostatek času a příležitost se kdykoli vrátit a načerpat nové poznatky.

Číst dál...

Jak to dělají jinde v Brně

Dovolujeme si Vás pozvat na odborné sympozium komunikačního projektu Jak to dělají jinde 

I letos se komunikační projekt Jak to dělají jinde věnuje problematice revizalizací bytového fondu od A až do Z.

 Společnost Beta Control opět představí možnosti ve výstavbě nových a rekonstrukcích stávajících výtahů, systém zabezpečení majetku a ochrany osob Bezpečný dům a nabídne své služby v rámci inženýringu.

 

Číst dál...

Odborný seminář Bezpečné bydlení

Dne 24. ledna 2013 úspěšné proběhl v prostorách školicího centra společnosti Beta Control odborný seminář pro zástupce měst, obcí a odborné veřejnosti na téma

zajištění bezpečnosti a majetku v bytových domech.

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Média Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz